Collection: Nostalgic Snacks, Sweets & Toys

The goodies that was part of our childhood!
33 products
  • Apollo Stick Wafers (Blueberry)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apollo Stick Wafers (Chocolate)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apollo Stick Wafers (Strawberry)
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bangle Chocolate
    Regular price
    $0.70
    Sale price
    $0.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bee Bee
    Regular price
    $0.30
    Sale price
    $0.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Craze Hottis
    Regular price
    from $4.90
    Sale price
    from $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Old School Jelly Cups
    Regular price
    $1.30
    Sale price
    $1.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Old School Lollipops
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Old School Plane Gilders
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ovaltine Ovalteenies
    Regular price
    $0.80
    Sale price
    $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pop Pop (Chicken)
    Regular price
    $0.80
    Sale price
    $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pop Pop (Chilli)
    Regular price
    $0.80
    Sale price
    $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pop Pop (Corn)
    Regular price
    $0.80
    Sale price
    $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Push Pop Candy
    Regular price
    $1.60
    Sale price
    $1.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eyeglass Chocolate
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fizzy Cola
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orion Mini Cola / Blueberry Candy
    Regular price
    $1.20
    Sale price
    $1.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baby Bottle Pop
    Regular price
    $1.80
    Sale price
    $1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Toy Bags
    Regular price
    from $0.00
    Sale price
    from $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Teddy Biscuits
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Choki Choki Chocolate Paste
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chupa Chups
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ExtremeZ Sour Tape
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fig 无花果
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fruity Cream Cone
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Haw Thorn Flakes
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon Candy
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Paper Mint
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pola Snack
    Regular price
    $2.80
    Sale price
    $2.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Old School Snack Packs
    Regular price
    $0.50
    Sale price
    $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sour Tape
    Regular price
    $0.60
    Sale price
    $0.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whistle Candy
    Regular price
    $1.80
    Sale price
    $1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out