Collection: View All

121 products
  • Old School Wafer (Dark Chocolate)
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Match Stick (Seaweed)
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon Puff
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Colourful Rolls (Rainbow Strawberry)
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon Candy
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple Jam (Coconut Sugar)
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fish Cracker
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Craze Hottis
    Regular price
    from $4.90
    Sale price
    from $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fish Balls (Long)
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fig 无花果
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Old School Rolls (Strawberry)
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Old School Cream Sandwich (Sugar Chocolate)
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kuih Bangkit (Brown Sugar)
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coffee Cream Sandwich
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apollo Wafer Bar (Chocolate)
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pop Pop (Corn)
    Regular price
    $0.80
    Sale price
    $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • ABC Biscuits (Original)
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Cookies
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini Chocolate Rolls
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Indonesia Prawn Cracker Sticks
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Egg Biscuits (Original)
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pillow Cracker (Prawn)
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tapioca Chips (BBQ)
    Regular price
    from $3.90
    Sale price
    from $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Old School Rolls (Chocolate)
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Animal Biscuits
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Walnut Cookies
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snowy Short Cake
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stick Biscuits (Potato)
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Square Wafer (Pandan)
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kuih Bangkit (Original)
    Regular price
    $4.90
    Sale price
    $4.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fizzy Cola
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Haw Thorn Flakes
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out